IX Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

Rzeszów, 4 grudnia 2019 r.

Miejsce w mediach społecznościowych
Za nami IX edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

Co jest ważniejsze dla marki miejsca – tradycyjny PR czy social media? Jak opowiedzieć wiarygodną i wciągającą historię o swoim regionie? Do kogo kierować promocję? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padły podczas IX edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, w którym wzięło udział ponad 150 samorządowców z całej Polski.
Zaprojektowanie skutecznej kampanii w mediach społecznościowych to nadal wyzwanie dla dużej części polskich samorządów. Niekiedy trudno jest nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami w komunikacji oraz marketingu internetowym. Prelegenci tegorocznej edycji Kongresu przekonywali jednak, że promocja marki – chociaż specyficzna w doborze odpowiednich narzędzi – stwarza wiele możliwości w komunikacji z mieszkańcami, turystami oraz tymi grupami docelowymi, na którym najmocniej zależy danym samorządom.
W trakcie Kongresu wystąpiło wielu uznanych specjalistów od marketingu, którzy chętnie dzielą się zarówno swoim doświadczeniem, przykładowymi case studies, a także istotnymi z punku widzenia odbiorców spostrzeżeniami na temat treści tworzonych w sieci przez samorządy. Przykłady najciekawszych kampanii promocji miejsca okraszone prawdziwymi historiami ich powstawania oraz wdrażania to duża wartość dla każdego, kto realizuje tego typu zadania na co dzień.

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach,
30 listopada – 1 grudnia 2017 r. Rzeszów,


Załącznik:

1. Kimws_informacja_prasowa_05122017pdf ico

 

Materiały przekazane przez organizatora

 

 
 
II Podkarpacka Konferencja Drogowa "Betonowe drogi w Polsce"

II Podkarpacka Konferencja Drogowa "Betonowe drogi w Polsce",
29 listopada 2017 r., Rzeszów

  

 

Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów, I Samorządowy Bal Charytatywny

Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów,
I Samorządowy Bal Charytatywny

4 lutego 2017 r., Centrum Wystawienniczo – Kongresowe G2A Arena w Jasionce/k Rzeszowa

4 lutego 2017 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbyło się Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów.
Gościem honorowym była pani Premier Beata Szydło oraz Markku Markkula Przewodniczący Europejskiego Komitetu Regionów UE. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów z całej Polski, ministrowie, parlamentarzyści oraz wielu gości, którzy w Rzeszowie debatowali o przyszłości Europy w kontekście nowej kampanii „Rozważania nad Europą” i relacjach na poziomie rząd – samorząd w perspektywie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.