Spotkanie noworoczne, 
29 stycznia 2021 r. – transmisja online

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie pozwoliła na organizację corocznego Spotkania noworocznego podkarpackich samorządowców z duchowieństwem, władzami województwa, parlamentarzystami  oraz przedstawicielami instytucji współpracujących na co dzień zarówno z samorządami jak i naszym Stowarzyszeniem.
Chcąc podtrzymać tradycję składania sobie noworocznych życzeń zaprosiliśmy wszystkich do udziału w spotkaniu noworocznym w wersji on-line.
Transmisja prowadzona była 29 stycznia 2021 r. o godzinie 12.00 poprzez profil  Województwa Podkarpackiego na Facebooku.

Noworoczne życzenia wszystkim samorządowcom przekazali Abp Adam Szal Metropolita Przemyski, Bp Jan Wątroba Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej, Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Przewodniczący Zarządu PSST. Kolędy zaprezentował Państwu działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie Chór RAXAVIA kierowany przez Panią Annę Ginalską.

Poniżej link do spotkania:
https://podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/8030-noworoczne-spotkanie-oplatkowe-samorzadowcow-wojewodztwa-podkarpackiego