III Samorządowy Bal Charytatywny
23 lutego 2019 r. G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/Rzeszowa

Już po raz trzeci wielu ludzi dobrej woli, którym nieobca jest pomoc drugiemu człowiekowi spotkało się w Jasionce k/Rzeszowa na III Samorządowym Balu Charytatywnym, aby wesprzeć działalność Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, powołanej do opieki nad dziećmi i młodzieżą z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.

Zebrane na Balu środki wesprą działalność Fundacji, która od 12 lat otacza swoich podopiecznych specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową i socjalną. Dzięki tej opiece Podopieczni mogą spędzić ostatnie dni swojego życia w domu a nie w szpitalu.
Przedmioty na licytację przekazali między innymi Agata i Andrzej Duda, Marszałek Sejmu RP, pod młotek trafił również kapelusz dowódcy Podhalańczyków, przekazany przez gen. Ryszarda Pietras, wspaniały obraz Wacława Kochanowicza „O czym mówią konie” oraz niezwykła złota suknia Edyty Podkulskiej.
W kuluarach Balu prowadzona była również loteria fantowa, która cieszyła się dużym powodzeniem wśród wszystkich gości.
Bal uświetnił akustycznym wykonaniem swoich przebojów Krzysztof Cugowski a oprawę muzyczną zapewniła „Bardzo Dobra Kapela”.
Do poloneza wszystkich gości poprowadził Zespół Pieśni Tańca „Karpaty”.
Swoimi wspaniałymi akrobatycznymi umiejętnościami zachwycili obecnych na Balu bracia Konrad i Maciej Biłyk z Klubu sportowego „Piramida” z Rzeszowa, reprezentanci Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego na 2019 rok.
Atrakcją wieczoru był również wspaniały tort z okazji rocznicy 20-lecia samorządów terytorialnych.

Pozostałe zdjęcia oraz video - relacja znajdują się na stronie internetowej Województwa Podkarpackiego:

https://www.podkarpackie.pl/index.php/kultura/6656-galeria-wielki-bal-w-jasionce

 

Zdjęcia: PSST