VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach,
30 listopada – 1 grudnia 2017 r. Rzeszów,


Załącznik:

1. Kimws_informacja_prasowa_05122017pdf ico

 

Materiały przekazane przez organizatora

 

1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
 
 

II Podkarpacka Konferencja Drogowa "Betonowe drogi w Polsce",
29 listopada 2017 r., Rzeszów

 

01
02
03
Previous Next Play Pause
01 02 03 

 

Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów,
I Samorządowy Bal Charytatywny

4 lutego 2017 r., Centrum Wystawienniczo – Kongresowe G2A Arena w Jasionce/k Rzeszowa

4 lutego 2017 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbyło się Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów.
Gościem honorowym była pani Premier Beata Szydło oraz Markku Markkula Przewodniczący Europejskiego Komitetu Regionów UE. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów z całej Polski, ministrowie, parlamentarzyści oraz wielu gości, którzy w Rzeszowie debatowali o przyszłości Europy w kontekście nowej kampanii „Rozważania nad Europą” i relacjach na poziomie rząd – samorząd w perspektywie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Samorządowe spotkanie noworoczne w Krakowie,
9 stycznia 2017 r., Kraków

9 stycznia 2017 r. w Sali Obrad Rady Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP zorganizowały kolejne XXVI-te Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Samorządów Małopolski i Polski.
Koncert kolęd i pastorałek oraz prezentacja niektórych obrzędów bożonarodzeniowych w wykonaniu Góralskiego Zespołu „9-SIYŁ” z Podhala wzbudził aplauz zebranych gości.

2 – 6 grudnia 2016 r., Bruksela,
Wyjazd do Brukseli na zaproszenie Pana Stanisława Ożoga Posła do Parlamentu Europejskiego.
Wyjazd do Brukseli był nagrodą ufundowaną przez Pana Posła Stanisława Ożoga dla najzdolniejszej podkarpackiej młodzieży wyróżnionej w konkursie „Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia” oraz władz samorządowych z Podkarpacia – nominowanych i zwycięzców w konkursie „Podkarpacka Nagroda Samorządowa”. Oba te konkursy są integralną częścią uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego, które od 16 lat organizuje Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.